O Firmie

SAM-baner-ok

„Jesteśmy związani z konsultingiem licencyjnym od 2003 roku jako niezależny ekspert. Mamy najliczniejsze grono specjalistów SAM w Polsce. Zrealizowaliśmy blisko 1000 projektów SAM (Software Asset Management), przy 100% zadowoleniu klientów.

Mamy wspólne cele – nie dostarczamy i nie wdrażamy oprogramowania, dlatego naszą motywacją jest wyłącznie optymalizacja Twoich kosztów. Współpracujemy ze wszystkimi kluczowymi producentami oprogramowania: Microsoft, Oracle, SAP, IBM, VmWare, Autodesk oraz pozostałymi zrzeszonymi w BSA.

Nieustannie rozwijamy naszą pasję, budujemy zaufanie, dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, dbamy o wyjątkową efektywność naszych działań. Na tych wartościach budujemy przyszłość firmy i Twoją”.

Używamy plików cookies do celów statystycznych oraz aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu response.pl. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to,
że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Akceptuję